MOŽNOSTI PLATBY V E-SHOPU

Platební karta

U nás můžete pohodlně platit svojí platební kartou. Akceptujeme karty VISA a MASTERCARD. V případě placení kartou bude částka z vašeho účtu ihned odečtena. Samozřejmě se můžete spolehnout na diskrétní zacházení s osobními údaji. Naši partneři splňují nejvyšší požadavky na bezpečnost. U nás nakupujete spolehlivě a s jistotou.

Comgate - platba převodem

Platba okamžitým bankovním převodem v reálném čase. Platit můžete přes tyto banky: ČSOB, Česká spořitelna, Komerční banka, mBank, Poštovní spořitelna, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, Fio banka. Pro rychlý bankovní převod potřebujete své běžné údaje k internetovému bankovnictví. Vše je absolutně bezpečné. Obnos bude ihned odečten z vašeho účtu. Jakmile přijmeme vaši platbu, zašleme vám objednané zboží v uvedené dodací lhůtě. Platba běžným bankovním převodem při nákupu v e-shopu bohužel není možná.

Dobírka

Při nákupu na dobírku můžete platit hotově, nebo platební kartou. Pokud se rozhodnete zaplatit zboží na dobírku, mějte u sebe při převzetí zboží prosím vždy požadovaný finanční obnos, případně nastavený potřebný limit na kartě, aby transakce mohla proběhnout. Poplatek za dobírku je 49 Kč. Při osobním odběru z e-shopu je třeba mít zaplacenou celou kupní cenu předem – nelze platit dobírkou na pobočce.

MOŽNOSTI DOPRAVY

Při nákupu v e-shopu si můžete vybrat z těchto druhů dopravy:

Osobní odběr v showroomu

Osobní odběr je ZDARMA. Při nákupu v e-shopu zvolte v košíku „osobní odběr v showroomu“. Náš showroom najdete na adrese Zengrova 131, 280 02 Kolín. Po telefonické nebo e-mailové dohodě si můžete domluvit čas vyzvednutí. V showroomu můžete platit pouze hotově. Online můžete platit platební kartou nebo bankovním převodem online.

Doprava

Služba Zásilkovna – domů je při objednávce nad 1 000,- zdarma. V případě, že má bjednávka nižší hodnotu, stojí přeprava 99 Kč. Objednávku můžete zaplatit na dobírku, platební kartou nebo bankovním převodem.